Overzicht van de laureaten en genomineerde van de Federale Prijs Armoedebestrijding

Hieronder vind je een overzicht van alle laureaten en genomineerden sinds de lancering van de Federale Prijs Armoedebestrijding.

 

2019

Laureaat De Zuidpoort vzw Gent
Laureaat ATD Vierde Wereld België vzw Brussel
Laureaat Le Babibar (Les Parents jardiniers vzw) Luik
Genomineerde Enchanté vzw Gent
Genomineerde OCMW Kortrijk Kortrijk
Genomineerde OCMW Charleroi Charleroi
Genomineerde Comme Chez Nous vzw Gent
Genomineerde Huneeds vzw Brussel
Genomineerde SMES-B vzw Brussel

 

2018

Laureaat Slaatje Praatje – OCMW Berlare Berlare
Laureaat Racynes ASBL Haccourt
Laureaat ILOT ASBL Brussel
Genomineerde RIMO Limburg VZW Heusden-Zolder
Genomineerde De Ruimtevaart VZW Leuven
Genomineerde Samenlevingsopbouw Brussel vzw Sint-Jans-Molenbeek
Genomineerde Mentor-Escale Brussel
Genomineerde réseau wallon pour l’accès durable à l’énergie (RWADE), Namen
Genomineerde Le monde des possibles ASBL Luik

 

 

 

2017

Laureaat RIMO Limburg VZW Heusden-Zolder
Laureaat Centre Théâtral Luxembourgeois - Théâtre des Travaux et des Jours ASBL Durbuy
Laureaat Le Petit Vélo Jaune ASBL Watermael-Bosvoorde
Genomineerde OCMW Genk Genk
Genomineerde Slaatje Praatje - OCMW Berlare Berlare
Genomineerde Lhiving VZW Brussel
Genomineerde HOBO VZW Brussel
Genomineerde Form'Anim ASBL Seraing
Genomineerde CPAS de Chimay Chimay

 

 

 

2016

Laureaat Le monde des possibles ASBL Luik
Laureaat Sociaal Huis Mechelen Mechelen
Laureaat Infirmiers de Rue ASBL Brussel
Genomineerde Mentor-Escale Brussel
Genomineerde Le petit vélo jaune ASBL Brussel
Genomineerde ILOT ASBL Brussel
Genomineerde Collectif des femmes ASBL Louvain-la-Neuve
Genomineerde BVBA Patrick Van Buggenhourt - MyTrustO Keerbergen
Genomineerde Samen Divers VZW Oostende

 

 

 

2015

Laureaat A’kzie vzw Kortrijk
Laureaat CREDAL PLUS ASBL Louvain-la-Neuve
Laureaat Samenlevingsopbouw Brussel vzw Sint-Jans-Molenbeek
Genomineerde OCMW Sint Katelijne Waver Sint-Katelijne-Waver
Genomineerde Diogènes ASBL Brussel
Genomineerde CPAS d'Etterbeek Brussel
Genomineerde  La Maison'Elle ASBL Rixensart
Genomineerde De Federatie van Marokkaanse Verenigingen ASBL Borgerhout
Genomineerde CPAS Charleroi Charleroi

 

 

 

2014

Laureaat Recht-Op Hoboken
Laureaat CPAS Chaumont-Gistoux Chaumont-Gistoux
Laureaat CEMO ASBL Brussel
Genomineerde Médecins du monde Belgique Brussel
Genomineerde Entre2Wallonie ASBL Charleroi
Genomineerde CPAS Watermael-Boitsfort Brussel
Genomineerde CPAS de Liège - service du Relais Logement Luik
Genomineerde VOS vzw Gent
Genomineerde Arm in Arm wonen Antwerpen

 

 

 

2013

Laureaat SOCiAL, partnerschap tussen OCMW's uit het arrondissement Leuven Tremelo
Laureaat Service Laïque de Parrainage ASBL Brussel
Laureaat CPAS Péruwelz Peruwelz
Genomineerde OCMW Vivoorde Vilvoorde
Genomineerde Nasci ASBL Brussel
Genomineerde Lokaal Welzijn vzw Herselt
Genomineerde CPAS Saint-Gilles Brussel
Genomineerde CPAS Charleroi Charleroi
Genomineerde Coordination Générale Saint Léonard ASBL Luik

 

 

 

2012

Laureaat Relais social de Charleroi Charleroi
Laureaat OCMW Zottegem Zottegem
Laureaat Microstart Support Brussel
Genomineerde Racynes ASBL Haccourt
Genomineerde Lucia De Dycker (particulier) Wetteren
Genomineerde Le monde des possibles ASBL Luik
Genomineerde CPAS de Molenbeek Saint Jean Brussel
Genomineerde Comité de la Samaritaine ASBL Brussel
Genomineerde Buurtdiensten Gent Noord vzw Gent

 

 

 

2011

Laureaat Assembl'âges ASBL Brussel
Laureaat OCMW Balen Balen
Laureaat Groupe Animation Basse Sambre (GABS) ASB - Bébé-Bus Auvelais
Genomineerde OCMW Zottegem Zottegem
Genomineerde MAKS Brussel
Genomineerde OCMW Brussel Brussel
Genomineerde Buurtwerk't Lampeke Leuven
Genomineerde Service Jeunesse CPAS de Charleroi Marcinelle
Genomineerde ASBL Relogeas (Groupe partenariat logement de Charleroi) Monceau Sur Sambre

 

 

 

2010

Laureaat SMES-B ASBL Brussel
Laureaat Miroir Vagabond ASBL Bourdon
Laureaat KRAS vzw Gent
Genomineerde Médecins du monde Belgique Brussel
Genomineerde Leren Ondernemen devenu RUIMTEVAART Leuven
Genomineerde Service d'aide aux familles et aux personnes âgées Verviers
Genomineerde Fami-Home asbl Brussel
Genomineerde Buurtwerk't Lampeke Leuven
Genomineerde Agricall ASBL Namen

 

 

 

2009

Laureaat SMES-B ASBL Brussel
Laureaat Miroir Vagabond ASBL Bourdon
Laureaat KRAS vzw Gent
Genomineerde Médecins du monde Belgique Brussel
Genomineerde Leren Ondernemen devenu RUIMTEVAART Leuven
Genomineerde Service d'aide aux familles et aux personnes âgées Verviers
Genomineerde Fami-Home asbl Brussek
Genomineerde Buurtwerk 't Lampeke Leuven
Genomineerde Agricall ASBL Namen

 

 

 

2008

Laureaat Wijkgezondheidscentrum ’t Spoor – Borgerhout Borgerhout
Laureaat Steunpunt voor de Diensten Schuldbemiddeling van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest Brussel
Laureaat La Maison ouverte Marchienne-au-pont
Genomineerde le projet Herscham de la police des chemins de fer SPC Metro. (Police fédérale) Brussel
Genomineerde Energie en Armoede van Samenlevingsopbouw Antwerpen Provincie Mechelen
Genomineerde Daklozen Aktie Komitee, kortweg DAK uit Antwerpen Stad Antwerpen
Genomineerde Solidarité Nouvelles de Charleroi Charleroi
Genomineerde réseau wallon pour l’accès durable à l’énergie (RWADE), Namen
Genomineerde Infirmiers de Rue ASBL Brussel